تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸  ساعت : ۱۷:۲۹
با اتحاد وهم افزایی باید در مقابل دشمنان ایستاد

با اتحاد وهم افزایی باید در مقابل دشمنان ایستاد

معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی در ادامه تاکید کرد: با وحدت وانسجام ملی باید مراقب دسیسه های خارج از مرزهای کشور بود و با هم افزایی واتحاد در مقابل دشمنان ایستاد.


به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل استانداری البرز، سعید ناجی در نشست شورای اطلاع رسانی استان البرز گفت:  علیرغم تحریم ها ومشکلات که وجود دارد دولت تدبیر وامید خدمات شایسته ای ارائه کرده است.
وی با اشاره به اینکه دستاوردهای دولت را باید برای مردم بیان کرد، افزود: به همت دولت در جهت خدمت رسانی به مردم چندین پروژه در هفته دولت افتتاح می شود که این پروژه ها بیانگر اقدامات موثر دولتمردان برای رفاه و آسایش مردم بوده است .
معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استانداری البرز در ادامه تاکید کرد: با وحدت وانسجام ملی باید مراقب دسیسه های خارج از مرزهای کشور بود و با هم افزایی واتحاد در مقابل دشمنان ایستاد.
وی با بیان اینکه برای حفظ وحدت باید از منافع گروهی، شخصی و جریانی عبور کرد گفت: وحدت به معنای کوتاه آمدن یک طرف و غلبه بر طرف دیگر نیست.بلکه همه باید کنار یک میز بنشینیم و با وحدت وهمدلی  انسجام ملی را رقم زده و دشمنان را از رسیدن به اهدافشان مایوس سازیم .
ناجی با اشاره به ایجاد امید درسطح جامعه گفت: در ابتدای فعالیت دولت دوران درخشانی را شاهد بودیم که کشور را از مرحله بحرانی خارج ساخته همچنین  دولت مصمم است که با هدف گذاری و امید آفرینی، در جهت جلب اعتماد عمومی گام های موثری بردارد.
وی تاکید کرد: در ارائه عملکردها باید اتفاقات ناشایستی که رخ می دهد را مورد توجه  قرار داد و بابت آن از مردم عذرخواهی  کرد چراکه این نوع رفتار شایسته ومورد توجه دولت است.
معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استانداری البرز یادآورشد:  دولت و مجموعه نظام درکنار مردم معنا پیدا می کنند وبرخی سیاست های ایجابی از جمله  امید آفرینی، بهبود شرایط روحی روانی جامعه، تقویت سرمایه های اجتماعی، نقد واقع بینانه به عملکرد دولت و اگاهی بخشی دقیق نیز تعریف شده که هرچه بیشتر باید مدنظر قرار گیرد.
وی افزود: در شرایط فعلی نمی توان آثار تحریم ها را نادیده گرفت وبا توجه به اینکه دشمنان درتلاش هستند به اشکال مختلف  ملت، دولت و نظام اسلامی ایران را از پای دربیاورند ضروریست با تقویت ارتباط دو سویه دولت با مردم ، سازمان ها ، احزاب سیاسی و گروهها هرچه بیشتر بسترها را برای وحدت فراهم نمود.
ناجی  با تاکید برعدم بکارگیری ادبیات مایوس کننده اظهارداشت: استفاده صحیح از رسانه ها و فضای مجازی باید مورد توجه باید قرار گیرد و اختلاف نظر نباید در دستگاه های اجرایی مانع از همدلی شود.
وی با اشاره به اینکه به فضای انتخاباتی نزدیک می شویم گفت: درسال جاری انتخابات را پیش رو داریم واز کاندیدها می خواهم که وعده غیرقابل تحقق به مردم ندهند و از تشریفات غیر ضروری بپرهیزند. 
معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استانداری البرزتاکید کرد:نشست شورای معاونین دستگاه های اجرای استان البرز باید  هرچه سریعتر برگزارشود.
 
 

کد خبر : 14910

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : ۸۹

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :