تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸  ساعت : ۱۵:۱۰
ستاد اربعین البرز باید در رویداد بزرگ اربعین، نظم و قانون مندی را به نمایش بگذارد

ستاد اربعین البرز باید در رویداد بزرگ اربعین، نظم و قانون مندی را به نمایش بگذارد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: اعضای ستاد اربعین استان باید در کنار تعلق خاطر به ائمه معصومین(ص)، با تعامل و هماهنگی مطلوب بین دستگاهی، نظم و قانون مندی را در این رویداد بزرگ به نمایش بگذارند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، سعید ناجی با بیان این مطلب در چهارمین جلسه ستاد اربعین استان اظهار داشت: با توجه به شرایط کشور در حوزه بین الملل و مناسبات ایران با کشور عراق باید توجه ویژه ای به مباحث مرتبط با برگزاری مناسب و باشکوه اربعین حسینی به عنوان بزرگترین رویداد مذهبی صورت گیرد.
وی افزود: فراهم نمودن بسترهای لازم از سوی دستگاه های مختلف به منظور رفاه حال شهروندان از جمله ضروریات و وظایف این ستاد است که امیدواریم به نحو مطلوب بهتر از سالهای گذشته به منصه ظهور و بروز برسد.
جانشین رئیس ستاد اربعین استان البرز در ادامه سخنان خود تاکید کرد: دین گرایی و رفتارهای مذهبی مترادف با قانون گریزی نیست در این راستا باید در تعامل با یکدیگر فضایی فراهم شود که در مسیر شعائر دینی و مذهبی تلاش لازم برای کسب رضایت حق تعالی و مردم انجام شود.
گفتنی است در این نشست هر یک از اعضای ستاد اربعین استان به ارائه گزارشی از اقدامات و برنامه های پیش بینی شده برای این ایام پرداختند.
در پایان این نشست احکام؛ مهدی مهرور رئیس کمیته امنیتی و انتظامی، سلیمان شکری رئیس کمیته مشارکت های مردمی، اسکان و تغذیه، شیبانی رئیس کمیته اطلاعاتی، دمیرچی رئیس کمیته اعزام، چرخساز رئیس کمیته امداد و نجات، دکتر کریم رئیس کمیته بهداشت و درمان، جهانی رئیس کمیته حمل و نقل، مقدسی رئیس کمیته اطلاع رسانی و مستندسازی، مقدم رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی، قاسم پور رئیس ستاد اربعین شهرستان کرج، پالیزگیر رئیس ستاد اربعین شهرستان ساوجبلاغ، فلاح نژاد رئیس ستاد اربعین شهرستان نظرآباد، جهانی رئیس ستاد اربعین شهرستان اشتهارد و اینانلو رئیس ستاد اربعین شهرستان فردیس اعطا شد.
 
 

کد خبر : 14871

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : ۱۳۹

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :